CDRH5D18BHPNP-4R2MC Sumida
  • Part Number: CDRH5D18BHPNP-4R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.2UH 1.8A 98 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D18BHPNP-4R2MC Sumida
    CDRH5D18BHPNP-4R2MC Sumida
    CDRH5D18BHPNP-4R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D18BHPNP-4R2MC is described as FIXED IND 4.2UH 1.8A 98 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 86DB