CDRH5D18BHPNP-1R0MC Sumida
  • Part Number: CDRH5D18BHPNP-1R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 3.7A 31 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D18BHPNP-1R0MC Sumida
    CDRH5D18BHPNP-1R0MC Sumida
    CDRH5D18BHPNP-1R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D18BHPNP-1R0MC is described as FIXED IND 1UH 3.7A 31 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM