CDRH5D14NP-3R9NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D14NP-3R9NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.9UH 2.1A 65 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D14NP-3R9NC Sumida
    CDRH5D14NP-3R9NC Sumida
    CDRH5D14NP-3R9NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D14NP-3R9NC is described as FIXED IND 3.9UH 2.1A 65 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM