CDRH5D14NP-3R3NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D14NP-3R3NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.4A 53.7 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D14NP-3R3NC Sumida
    CDRH5D14NP-3R3NC Sumida
    CDRH5D14NP-3R3NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D14NP-3R3NC is described as FIXED IND 3.3UH 2.4A 53.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"