CDRH50D43RNP-2R2NC Sumida
  • Part Number: CDRH50D43RNP-2R2NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.8A 22 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH50D43RNP-2R2NC Sumida
    CDRH50D43RNP-2R2NC Sumida
    CDRH50D43RNP-2R2NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH50D43RNP-2R2NC is described as FIXED IND 2.2UH 3.8A 22 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM