CDRH4D28NP-680NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D28NP-680NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 350MA 699 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D28NP-680NC Sumida
    CDRH4D28NP-680NC Sumida
    CDRH4D28NP-680NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D28NP-680NC is described as FIXED IND 68UH 350MA 699 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM