CDRH4D28NP-5R6NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D28NP-5R6NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5.6UH 1.17A 100.9 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D28NP-5R6NC Sumida
    CDRH4D28NP-5R6NC Sumida
    CDRH4D28NP-5R6NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D28NP-5R6NC is described as FIXED IND 5.6UH 1.17A 100.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.