CDRH4D28NP-390NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D28NP-390NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 39UH 500MA 383.7 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D28NP-390NC Sumida
    CDRH4D28NP-390NC Sumida
    CDRH4D28NP-390NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D28NP-390NC is described as FIXED IND 39UH 500MA 383.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM