CDRH4D28NP-181NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D28NP-181NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 180UH 220MA 1.54 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D28NP-181NC Sumida
    CDRH4D28NP-181NC Sumida
    CDRH4D28NP-181NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D28NP-181NC is described as FIXED IND 180UH 220MA 1.54 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK