CDRH4D28CLDNP-1R0PC Sumida
  • Part Number: CDRH4D28CLDNP-1R0PC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 4.9A 17.5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D28CLDNP-1R0PC Sumida
    CDRH4D28CLDNP-1R0PC Sumida
    CDRH4D28CLDNP-1R0PC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D28CLDNP-1R0PC is described as FIXED IND 1UH 4.9A 17.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.