CDRH4D28CLDNP-101PC Sumida
  • Part Number: CDRH4D28CLDNP-101PC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 100UH 610MA 520 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D28CLDNP-101PC Sumida
    CDRH4D28CLDNP-101PC Sumida
    CDRH4D28CLDNP-101PC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D28CLDNP-101PC is described as FIXED IND 100UH 610MA 520 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.