CDRH4D28C-100NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D28C-100NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.26A 106 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D28C-100NC Sumida
    CDRH4D28C-100NC Sumida
    CDRH4D28C-100NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D28C-100NC is described as FIXED IND 10UH 1.26A 106 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V