CDRH4D22NP-820NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D22NP-820NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 82UH 580MA 794.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D22NP-820NC Sumida
    CDRH4D22NP-820NC Sumida
    CDRH4D22NP-820NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D22NP-820NC is described as FIXED IND 82UH 580MA 794.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.