CDRH4D22NP-560NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D22NP-560NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 56UH 720MA 555.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D22NP-560NC Sumida
    CDRH4D22NP-560NC Sumida
    CDRH4D22NP-560NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D22NP-560NC is described as FIXED IND 56UH 720MA 555.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM