CDRH4D22NP-3R9NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D22NP-3R9NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.9UH 3.04A 40.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D22NP-3R9NC Sumida
    CDRH4D22NP-3R9NC Sumida
    CDRH4D22NP-3R9NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D22NP-3R9NC is described as FIXED IND 3.9UH 3.04A 40.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V