CDRH4D22NP-390NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D22NP-390NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 39UH 850MA 451.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D22NP-390NC Sumida
    CDRH4D22NP-390NC Sumida
    CDRH4D22NP-390NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D22NP-390NC is described as FIXED IND 39UH 850MA 451.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM