CDRH4D22NP-220NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D22NP-220NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 1.32A 199.7 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D22NP-220NC Sumida
    CDRH4D22NP-220NC Sumida
    CDRH4D22NP-220NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D22NP-220NC is described as FIXED IND 22UH 1.32A 199.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM