CDRH4D22NP-1R5NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D22NP-1R5NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.5UH 4.2A 18.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D22NP-1R5NC Sumida
    CDRH4D22NP-1R5NC Sumida
    CDRH4D22NP-1R5NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D22NP-1R5NC is described as FIXED IND 1.5UH 4.2A 18.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X