CDRH4D22NP-180NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D22NP-180NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 18UH 1.41A 168.7 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D22NP-180NC Sumida
    CDRH4D22NP-180NC Sumida
    CDRH4D22NP-180NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D22NP-180NC is described as FIXED IND 18UH 1.41A 168.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.