CDRH4D22HPNP-180MC Sumida
  • Part Number: CDRH4D22HPNP-180MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 18UH 800MA 238.7 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D22HPNP-180MC Sumida
    CDRH4D22HPNP-180MC Sumida
    CDRH4D22HPNP-180MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D22HPNP-180MC is described as FIXED IND 18UH 800MA 238.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM