CDRH4D22HPNP-101MC Sumida
  • Part Number: CDRH4D22HPNP-101MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 100UH 350MA 1.37 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D22HPNP-101MC Sumida
    CDRH4D22HPNP-101MC Sumida
    CDRH4D22HPNP-101MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D22HPNP-101MC is described as FIXED IND 100UH 350MA 1.37 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.