CDRH4D18NP-8R2NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D18NP-8R2NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 8.2UH 680MA 245 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D18NP-8R2NC Sumida
    CDRH4D18NP-8R2NC Sumida
    CDRH4D18NP-8R2NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D18NP-8R2NC is described as FIXED IND 8.2UH 680MA 245 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM