CDRH4D18NP-820NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D18NP-820NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 82UH 220MA 1.56 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D18NP-820NC Sumida
    CDRH4D18NP-820NC Sumida
    CDRH4D18NP-820NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D18NP-820NC is described as FIXED IND 82UH 220MA 1.56 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W