CDRH4D18NP-6R8NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D18NP-6R8NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 760MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D18NP-6R8NC Sumida
    CDRH4D18NP-6R8NC Sumida
    CDRH4D18NP-6R8NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D18NP-6R8NC is described as FIXED IND 6.8UH 760MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB