CDRH4D18NP-680NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D18NP-680NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 240MA 1.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D18NP-680NC Sumida
    CDRH4D18NP-680NC Sumida
    CDRH4D18NP-680NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D18NP-680NC is described as FIXED IND 68UH 240MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE