CDRH4D18NP-560NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D18NP-560NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 56UH 260MA 1.08 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D18NP-560NC Sumida
    CDRH4D18NP-560NC Sumida
    CDRH4D18NP-560NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D18NP-560NC is described as FIXED IND 56UH 260MA 1.08 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM