CDRH4D18NP-470NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D18NP-470NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 280MA 922 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,008
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDRH4D18NP-470NC Sumida
    CDRH4D18NP-470NC Sumida
    CDRH4D18NP-470NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D18NP-470NC is described as FIXED IND 47UH 280MA 922 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.