CDRH4D18NP-2R7NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D18NP-2R7NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.7UH 1.28A 105 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D18NP-2R7NC Sumida
    CDRH4D18NP-2R7NC Sumida
    CDRH4D18NP-2R7NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D18NP-2R7NC is described as FIXED IND 2.7UH 1.28A 105 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM