CDRH4D18NP-270NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D18NP-270NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 27UH 350MA 441 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D18NP-270NC Sumida
    CDRH4D18NP-270NC Sumida
    CDRH4D18NP-270NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D18NP-270NC is described as FIXED IND 27UH 350MA 441 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK