CDRH4D18NP-220NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D18NP-220NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 410MA 397 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D18NP-220NC Sumida
    CDRH4D18NP-220NC Sumida
    CDRH4D18NP-220NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D18NP-220NC is described as FIXED IND 22UH 410MA 397 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.