CDRH4D18CLDNP-1R1PC Sumida
  • Part Number: CDRH4D18CLDNP-1R1PC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.1UH 3.5A 24 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D18CLDNP-1R1PC Sumida
    CDRH4D18CLDNP-1R1PC Sumida
    CDRH4D18CLDNP-1R1PC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D18CLDNP-1R1PC is described as FIXED IND 1.1UH 3.5A 24 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.