CDRH4D14NP-8R2NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D14NP-8R2NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 8.2UH 990MA 175 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D14NP-8R2NC Sumida
    CDRH4D14NP-8R2NC Sumida
    CDRH4D14NP-8R2NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D14NP-8R2NC is described as FIXED IND 8.2UH 990MA 175 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM