CDRH4D14NP-680MC Sumida
  • Part Number: CDRH4D14NP-680MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 330MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D14NP-680MC Sumida
    CDRH4D14NP-680MC Sumida
    CDRH4D14NP-680MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D14NP-680MC is described as FIXED IND 68UH 330MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.