CDRH4D14NP-560MC Sumida
  • Part Number: CDRH4D14NP-560MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 56UH 360MA 1.085 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D14NP-560MC Sumida
    CDRH4D14NP-560MC Sumida
    CDRH4D14NP-560MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D14NP-560MC is described as FIXED IND 56UH 360MA 1.085 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.