CDRH4D14NP-4R7NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D14NP-4R7NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.55A 90 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D14NP-4R7NC Sumida
    CDRH4D14NP-4R7NC Sumida
    CDRH4D14NP-4R7NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D14NP-4R7NC is described as FIXED IND 4.7UH 1.55A 90 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH