CDRH4D14LDNP-470MC Sumida
  • Part Number: CDRH4D14LDNP-470MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 480MA 570 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D14LDNP-470MC Sumida
    CDRH4D14LDNP-470MC Sumida
    CDRH4D14LDNP-470MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D14LDNP-470MC is described as FIXED IND 47UH 480MA 570 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT