CDRH4D14LDNP-3R0NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D14LDNP-3R0NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3UH 2.3A 50 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D14LDNP-3R0NC Sumida
    CDRH4D14LDNP-3R0NC Sumida
    CDRH4D14LDNP-3R0NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D14LDNP-3R0NC is described as FIXED IND 3UH 2.3A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH