CDRH4D14LDNP-2R2NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D14LDNP-2R2NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.6A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D14LDNP-2R2NC Sumida
    CDRH4D14LDNP-2R2NC Sumida
    CDRH4D14LDNP-2R2NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D14LDNP-2R2NC is described as FIXED IND 2.2UH 2.6A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.