CDRH4D14LDNP-100MC Sumida
  • Part Number: CDRH4D14LDNP-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.08A 135 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D14LDNP-100MC Sumida
    CDRH4D14LDNP-100MC Sumida
    CDRH4D14LDNP-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D14LDNP-100MC is described as FIXED IND 10UH 1.08A 135 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.