CDRH4D11NP-6R8NC Sumida
  • Part Number: CDRH4D11NP-6R8NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1A 206.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH4D11NP-6R8NC Sumida
    CDRH4D11NP-6R8NC Sumida
    CDRH4D11NP-6R8NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH4D11NP-6R8NC is described as FIXED IND 6.8UH 1A 206.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.