CDRH3D18NP-3R0NC Sumida
  • Part Number: CDRH3D18NP-3R0NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3UH 1.8A 69 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH3D18NP-3R0NC Sumida
    CDRH3D18NP-3R0NC Sumida
    CDRH3D18NP-3R0NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH3D18NP-3R0NC is described as FIXED IND 3UH 1.8A 69 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.