CDRH3D18NP-120NC Sumida
  • Part Number: CDRH3D18NP-120NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 12UH 800MA 275 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH3D18NP-120NC Sumida
    CDRH3D18NP-120NC Sumida
    CDRH3D18NP-120NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH3D18NP-120NC is described as FIXED IND 12UH 800MA 275 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM