CDRH3D11NP-6R8NC Sumida
  • Part Number: CDRH3D11NP-6R8NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.05A 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH3D11NP-6R8NC Sumida
    CDRH3D11NP-6R8NC Sumida
    CDRH3D11NP-6R8NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH3D11NP-6R8NC is described as FIXED IND 6.8UH 1.05A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE