CDRH3D11NP-120NC Sumida
  • Part Number: CDRH3D11NP-120NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 12UH 810MA 276 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH3D11NP-120NC Sumida
    CDRH3D11NP-120NC Sumida
    CDRH3D11NP-120NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH3D11NP-120NC is described as FIXED IND 12UH 810MA 276 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F