CDRH38D16RLDNP-6R8MC Sumida
  • Part Number: CDRH38D16RLDNP-6R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.75A 75 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH38D16RLDNP-6R8MC Sumida
    CDRH38D16RLDNP-6R8MC Sumida
    CDRH38D16RLDNP-6R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH38D16RLDNP-6R8MC is described as FIXED IND 6.8UH 1.75A 75 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.