CDRH2D11NP-6R8NC Sumida
  • Part Number: CDRH2D11NP-6R8NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 800MA 260 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH2D11NP-6R8NC Sumida
    CDRH2D11NP-6R8NC Sumida
    CDRH2D11NP-6R8NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH2D11NP-6R8NC is described as FIXED IND 6.8UH 800MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM