CDRH2D09NP-5R6MC Sumida
  • Part Number: CDRH2D09NP-5R6MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5.6UH 590MA 320 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH2D09NP-5R6MC Sumida
    CDRH2D09NP-5R6MC Sumida
    CDRH2D09NP-5R6MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH2D09NP-5R6MC is described as FIXED IND 5.6UH 590MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM