CDRH2D09NP-2R5MC Sumida
  • Part Number: CDRH2D09NP-2R5MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.5UH 980MA 135 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH2D09NP-2R5MC Sumida
    CDRH2D09NP-2R5MC Sumida
    CDRH2D09NP-2R5MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH2D09NP-2R5MC is described as FIXED IND 2.5UH 980MA 135 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM