CDRH2D09NP-1R5MC Sumida
  • Part Number: CDRH2D09NP-1R5MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.15A 78 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH2D09NP-1R5MC Sumida
    CDRH2D09NP-1R5MC Sumida
    CDRH2D09NP-1R5MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH2D09NP-1R5MC is described as FIXED IND 1.5UH 1.15A 78 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE