CDRCH12D78BNP-150MC Sumida
  • More about CDRCH12D78BNP-150MC Sumida
    CDRCH12D78BNP-150MC Sumida
    CDRCH12D78BNP-150MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. CDRCH12D78BNP-150MC is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"